• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Dyrekcja Zespołu Szkół w Jasienicy Rosielnej zaprasza na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się 1 września 2022 r w czwartek.

Plan:

1. 8.00 - Uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym w Jasienicy Rosielnej.

2. Po Mszy Św. spotkanie organizacyjno-informacyjne na hali sportowej Zespołu Szkół - klasy I-VIII.

3. Spotkania klasowe z wychowawcami w klasach.

• Spotkanie organizacyjne dla dzieci klas 0a i 0b wraz z opiekunami odbędzie się w salach "zerówek". Dzieci po spotkaniu wraz z rodzicami idą do domu.
            • 1 września nie kursuje "Busik szkolny".
            • Uczniowie dojeżdżający do szkoły  pobierają wnioski na dowożenie z sekretariatu szkoły i uzupełnione zwracają do sekretariatu do  7.09.2022 r.
            • Uczniowie korzystający z biletów miesięcznych wpłacają opłatę za wrzesień do 6.09.2022 r.- (sekretariat).