• Podsumowanie konkursów matematycznych w r. szk. 2022/2023

• W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole zorganizowane zostały 3 ogólnopolskie konkursy matematyczne i I etap konkursu kuratoryjnego z matematyki.

9 listopada 2022r. – sesja jesienna ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

22 listopada 2022r. - ogólnopolski konkurs matematyczny „Pingwin”

23 listopada 2022r. - I etap konkursu kuratoryjnego z matematyki

19 kwietnia 2023r. – sesja wiosenna ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Najlepsi matematycylaureaci tych konkursów, to:

Kacper Skarbek

• laureat I stopnia z wyróżnieniem sesji wiosennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”
            • laureat II stopnia sesji jesiennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Krystian Bogaczyk

• laureat I stopnia sesji wiosennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”
            • laureat V stopnia sesji jesiennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Izabela Gmitrzyk

• laureatka III stopnia sesji wiosennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”
            • laureatka IV stopnia sesji jesiennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Klaudia Płonka

• laureatka V stopnia sesji jesiennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Julia Hunia

• laureatka V stopnia sesji wiosennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Natalia Kuźnar

Wojciech Glazer

• laureat II stopnia sesji wiosennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Jakub Wojtowicz

Bartosz Korab

• laureat IV stopnia sesji wiosennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Oskar Janusz

Franciszek Kuśnierczyk

• laureat V stopnia sesji wiosennej ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus”

Kacper Karnas

Inga Niepokój

Zuzanna Mrozek

Podwójni laureaci konkursów otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy – zestawy geometryczne.

Gratulujemy laureatom,
            dziękujemy wszystkim uczestnikom
            i zapraszamy do udziału
            w kolejnych edycjach konkursów matematycznych.

Ale to już po wakacjach :)

Grażyna Szuba

Arkadiusz Szmyd

• KÓŁKO PLASTYCZNE - ostatnie prace.

• Przedstawiamy ostatnie prace wykonane na zajęciach plastycznych przez dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a oraz 0b. Wykonaliśmy tulipany, biedronki, motylka, kolorową żyrafę oraz kwiat dla mamy. To był bardzo pracowity rok szkolny: 12-nastu uczestników którzy zrobili ponad 20 prac. Wszystkie nasze prace można obejrzeć              w zakładce – album fotograficzny/ kółko plastyczne 2022/23.