• Kółko plastyczne w oddziałach przedszkolnych.

• Witamy! Oto kolejne prace wykonane na kółku plastycznym przez dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b  oraz dwie dziewczynki     z pierwszej klasy. Zrobiliśmy wyklejankę z papieru kolorowego  oraz dinozaura. Wszystkie zdjęcia prac dostępne są w zakładce - album fotograficzny pod nazwą- kółko plastyczne 23/24.

• Wyjazd na narty do Puław

• 19.01 2024r grupa 45 uczniów naszej szkoły, pod opieką nauczycieli tj. Małgorzaty Sowy, Arkadiusza Szmyda, Krzysztofa Śnieżka oraz Lucyny Gurgacz  wyjechała na narty do Puław na wyciąg narciarski „Kiczera”. Większość  uczestników wyjazdu, to byli uczniowie klas czwartych i piątych. Duża grupa tych uczniów, po raz pierwszy odważyła się wybrać na wyciąg narciarski. Udział w takim wyjeździe jest bardzo korzystny dla uczniów , ponieważ w ramach projektu „Narty dzieciom”, wszyscy uczestnicy otrzymali sprzęt narciarski oraz możliwość skorzystania z nauki jazdy z instruktorami. W czasie przerwy można było napić się ciepłej herbaty i zjeść zapiekankę. Wszyscy powrócili bardzo zadowoleni z wyjazdu.

Bardzo się cieszę , że w tym roku udało się wyjechać, może nie ostatni raz.

Lucyna Gurgacz

• Spotkanie Rodziny Szkół im.Świętego Jana Pawła II w Krośnie.

•     W środę 12 stycznia 2024 r. w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie miało miejsce spotkanie opłatkowe Rodziny Szkół im. św. Jana Pawła II Archidiecezji Przemyskiej. Pod przewodnictwem  ks. abp Adama Szala delegacje 20 szkół (dyrektorzy, nauczyciele, katecheci i uczniowie) uczestniczyli w uroczystej Eucharystii podczas której ks. arcybiskup podkreślił jak ważna jest miłość do drugiego człowieka, której uczył nas św. Jan Paweł II. Następnie wszyscy uczestnicy obejrzeli spektakl w wykonaniu uczniów naszej szkoły pt. ”Trzy drzewa”, podzielili się opłatkiem i złożyli życzenia. Nie zabrakło także wspólnego kolędowania przy akompaniamencie zespołu muzycznego Szkoły Podstawowej w Krościenku Wyżnym. Na zakończenie przewodniczący Rodziny Szkól Archidiecezji Przemyskiej p. dyr. Krzysztof Majkowski przedstawił bieżące sprawy  działalności naszej Rodziny oraz zaplanowane zostały kolejne spotkania w najbliższej przyszłości.

Anna Kmiotek