• 2017/2018

• Sukcesy w II semestrze:

1. IV miejsce w Rejonowych a I w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w konkursie "Baw się z nami" (przygotowanie p. M. Sowa).

2. III miejsce Nikoli Dąbrowskiej w konkursie na piosenkę organizowanym w ramach podsumowania realizacji programu "Nie pal przy mnie proszę"przez Powiatową Stacje Sanitarno - Epidemiologiczną w Brzozowie.

Sukcesy naszych uczniów  w I semestrze;

1.Tyłuł laureata dla Kacpra Szyndlara w wojewódzkim etapie Konkursu Matematycznego dla ginazjalistów zorganizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

2. Tytuł finalisty dla Pauliny Śnieżek w wojewódzkim etapie Konkursu Języka Polskiego dla gimnazjalistów zorganizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

3. II miejsce Gabrysi Śnieżek i Wiktorii Długosz w konkursie "Bezpieczne wakacje" organizowanym przez Wojewodzką Komendę Policji  oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Dziewczyny są autorkami profilaktycznego spotu filmowego pt. "Wybór należy do ciebie".

4. Wyróżnienie dla Wiktorii Długosz w Powiatowym Konkursie Plastycznym pn. "Holokaust - Pamiętamy" zorganizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych w Brzozowie.

5. II miejsce dla drużyny dziewcząt oraz II dla drużyny chłopców w Powiatowych Zawodach Sportowych w piłce ręcznej.

6. Uczestnictwo uczniow klas trzecich gimnazjalnych w projekcie pn. "Szkola Dialogu".

Sprawozadnie_dyrektora_I_2018.pdf

K. Szarek